Wellness a iné služby

Relax

Aquapark Dunajská Streda poskytuje aj základné wellness služby. V hlavnej budove aquaparku Thermalpark Dunajská Streda sú v prevádzke tri druhy sauny: fínska, parná a infrasauna. Celoročne sú návštevníkom k dispozícii aj dvaja špičkoví maséri. Tiež je možné podstúpiť manikúru či pedikúru alebo navštíviť kaderníka.

Kemping aj bezbariérový hotel

Na návštevníkov čaká aj bezbariérový hotel, penzión a kemping. Hotel je súčasťou hlavnej budovy a poskytuje ubytovanie v 16 izbách pre 35 hostí. Hoteloví hostia sa môžu stravovať v budove v dennom bare, kde sa podávajú raňajky a celodenná strava.

Penzión sa nachádza v zadnej časti areálu v tichom prostredí a dá sa tu ubytovať v ôsmich dvoj- a trojposteľových izbách a v jednom krásnom, priestrannom apartmáne s dvoma miestnosťami.

Kemping je otvorený celoročne a do ceny ubytovania v autokempingu je zahrnutá vstupenka na kúpalisko.

Hlavná budova aquaparku

V hlavnej budove môžu návštevníci nájsť aj reštauráciu s barom, šatne, sprchy a záchody. Veľa ďalších stánkov s občerstvením je možné nájsť v areáli aquaparku, hneď vedľa hlavnej budovy.  

Areál thermalparku Dunajská Streda je prevažne trávnatý, je tu k dispozícii dostatok lavičiek a ležadiel.

Pre deti

Počas letnej sezóny je k dispozícii aj nafukovací hrad, pre deti je určené aj malé ihrisko s hojdačkami, preliezačkami a pieskoviskom.