Ubytovanie

Apartmán Nika

Apartmán Nika

Apartmánový dom Nika sa nachádza len 300 metrov od Thermalparku Dunajská Streda. 33 hostí je možné ubytovať v dvoch dvojlôžkových, v dvoch trojlôžkových a v piatich štvorlôžkových izbách. Izby sú zariadené jednoducho, no modrene. Ubytovanie je zvlášť vhodné pre viacčlenné skupiny, no odporúča sa aj párom. Súčasťou apartmánového domu sú aj tri kuchynky, terasa so záhradným altánkom, grilom a ohniskom. Celý objekt je oplotený a parkovať je možné v areáli domu.

Penzión Taktik

Penzión Taktik

Penzión Taktik je situovaný vo Veľkom Mederi, ktorý je od Dunajskej Stredy vzdialený asi 20 km. Ide o apartmánový dom, postavený podľa štýlu amerických motelov. Dom sa skladá zo 16 apartmánov, každý je určený pre 4 osoby. Hostia sa vyspia v jednej dvojlôžkovej izbe a na dvoch prístelkách (posteľ a rozkladací gauč). Súčasťou každého apartmánu je aj kúpeľňa so záchodom, malá kuchynka s dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou, a tiež televízia so satelitom. Recepcia je otvorená od 9:00 do 21:00.

Chata Helene

Chata Helene

Ide o rekreačný dom, postavený len 800 metrov od Thermalparku Dunajská Streda, v tichom prostredí. Chata ponúka ubytovanie v siedmych dvojlôžkových izbách, teda, pre 14 osôb. Výhodou je, že každá izba má svoju vlastnú kúpeľňu, záchod a dokonca aj vlastný kuchynský kút, s minichladničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou. V záhrade sa nachádza terasa a altánok. V celom objekte je wifi pripojenie zadarmo.